Galeri Teklif İste

Yarım Asırlık
Tecrübe

HAKKINDA

Gülmelet Galvaniz 1960 yılında Hüseyin GÜL, Mehmet GÜL ,Nurettin Gül ve Halis Meletlioğlu tarafından İstanbul – Topkapı / Maltepe da kurulmuştur.

1968 yılında Gülmelet Galvaniz Koll. ŞTİ. Adı altında sektörde ilk adımlarını yavaş yavaş atmaya başlayan firmamız takip eden yıllarda edindiği tecrübe ve ticari deneyimle sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.

1998 yılına kadar İkitelli Halkalı’daki tesisinde ticari hayatını sürdüren firmamız İstanbul / İkitelli-O.S.B. deki yatırımı ile Gülmelet Galvaniz San. Ve Tic.A.Ş ünvanını alarak üretim hacmini genişletmiştir.

İşletmemiz global dünyanın gereksinimi olan büyüme ve kaliteli hizmeti anlayışı ile yatırımlarına devam ederek 2011 yılında Sakarya – Hendek / 2. OSB de 50.000 m2 lik arazi üzerine 8.500 m2 lik kapalı alana sahip galvaniz tesisi ile hizmet ağını genişletmiştir. Aylık 5.000 ton galvaniz kaplama kapasitesi ile bulunduğu bölgenin en büyük galvaniz tesisidir.

Kaliteli ve sürdürebilir hizmet anlayışı ile sektörünün lokomotifi olan Gülmelet Galvaniz San. Ve Tic.A.Ş Dilovası İMES OSB ‘deki 3. Tesisinin yatırımlarını tamamlamış ve 2017 yılının 2. Yarısında hizmetine başlamıştır. Dilovası tesisimiz 13 mt. Boy 1,80 mt. Genişlik ve 4,60 MT. Derinliğindeki ocak ölçüleri ile dünyanın öncü Avrupanın ise en derin Galvaniz Kaplama havuzuna sahiptir. Gülmelet Galvaniz yarım asırlık tecrübesine kaliteli, teknolojik yatırımları ekleyerek Dilovası tesisi ile sektöründe örnek ve öncü olmaktadır.

TARİHÇE

 1. Haber Başlığı

  1960

  Firmamız 1960 yılında İstanbul-Topkapı’da kuruldu.

 2. Haber Başlığı

  1968

  Firmamız 1968 yılında Gülmelet Galvaniz Koll.Şti. adı altında sektördeki yerini sağlamlaştırdı.

 3. Haber Başlığı

  1998

  Firmamız 1998 yılında Gülmelet Galvaniz San. Ve Tic.A.Ş. ünvanını alarak İkitelli OSB'deki tesisini kurdu..

 4. Haber Başlığı

  2011

  Firmamız 2011 yılının ikinci yarısında Sakarya/Hendek 2. OSB'de ikinci tesisini kurmuştur.

 5. Haber Başlığı

  2017

  Firmamız 2017 yılının son çeyreğinde Kocaeli/Dilovası 5. İMES'de kurmuş olduğu tesis ile sektördeki öncülüğünü devam ettirmektedir.

TESİSLERİMİZ

HENDEK

Gülmelet Galvaniz San.ve Tic.A.Ş hizmet ağını İstanbul dışındaki diğer büyük şehirlere yaymak adına 2011 yılında Sakarya / Hendek 2. OSB deki 50.000 m2 arazi üzerine 8.500 m2 kapalı alana sahip tesisini faaliyete geçirmiştir ve hala hizmet vermeye devam etmektedir.


Yıllık Üretim Kapasitesi:
60.000 ton
Havuz ölçüleri:
14,60 mt Boy / 1,80 mt En / 3,50 mt Derinlik

DİLOVASI

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini arttıran Gülmelet Galvaniz yapısal çeliğin merkezi olan Dilovası bölgesinde kurduğu tesisi ile sektördeki ağırlığını daha da arttırmıştır. Müşterilerimizin yükselen beklentilerine karşılık verebilmek adına hem kaliteli hemde çok daha hızlı hizmet verebilmek için teknolojik adaptasyonlar ile Avrupanın en derin ocağını kurduk. Boy, en, derinlik ocak ölçüleri ile Dünya çapında bir üne sahip olmuştur.


Yıllık Üretim Kapasitesi:
90.000 ton
Havuz ölçüleri:
13 mt Boy / 1,80 mt. En/ 4,60 mt Derinlik

MİSYON & VİZYON

MİSYON

Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize , çalışanlarımıza , ülkemize kaynak ve değer oluşturan örnek bir kuruluş olmayı kendimize " MİSYON " edindik.

VİZYON

Gülmelet Galvaniz müşteri memnuniyetini , sürekli gelişmeyi , kaliteyi , ekip çalışmasını , sosyal sorumluluğu , eleştirilere açık olmayı , profesyonel yönetim anlayışını , teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine " VİZYON " edinmiştir.